6.ročník Fraštackého pohára vo futbale, 23. novembra 2019

Fraštacký pohár vo futbale sme rozbehli v r.2014, kedy vznikla myšlienka spojiť aspoň 1x v roku partie vyslúžilých futbalistov, ktorí si chodia raz týždenne zahrať futbal v rôznych kútoch nášho mesta. Ide o turnaj neregistrovaných futbalistov, neaktívnych. S tým, že každý rok pred turnajom zasadnú na spoločnej porade kapitáni družstiev a dohodnú pravidlá a prípadné výnimky. VI.ročník Fraštackého pohára sa hral v 2 skupinách, prví dvaja postúpili do semifinále a víťazi hrali o pohár. Turnaj bol zaujímavý, viacerí sa zhodli, že každý rok stúpa úroveň a hrá sa skutočne na plno. Družstvo Handball Team vyhralo pohár 2 krát, čo sa doteraz nikomu nepodarilo. Turnaj odohralo 8 družstiev, celkovo nastúpilo 93 hráčov a padlo až 71 gólov, čo je priemer takmer 4 na zápas, ktorý sa hral 2×10 minút. O tom aké vyrovnané boje boli v semifinálových zápasoch svedčí aj fakt, že obe rozhodli až predĺženia. Tento projekt bol spolufinancovaný s finančnou podporou TTSK. Už teraz sa viacerí tešia na VII.ročník.