Organizácia a podpora športových podujatí


Olympiáda materských škôl, 6. júna 2018

Už po štvrtýkrát sme pomohli zorganizovať Discgolfovú olympiádu pre materské školy z Hlohovca. Tento rok do škôlky na Hollého ulici prišlo súťažiť 6 škôlok z celého mesta (aj „spoza štreky“ aj „spoza Váhu“) a znovu si okrem discgolfu zmerali sily v rôznych disciplínach. Ďakujeme najmä hostiteľom podujatia – MŠ Hollého – pani riaditeľke Klostermannovej, pani učiteľke Chalányovej a hlavnému koordinátorovi discgolfu Martinovi Chalánymu. Dnes medzi nás zavítal aj zástupca olympijského výboru v Trnave, takže sme tu mali aj „odborného garanta“. Gratulujeme všetkým deckám a držíme palce pri ďalšom športovaní a súťažení.

VIDEO 


5.ročník Fraštackého pohára vo futbale, 3. novembra 2018

 

VIAC VO FOTOGALÉRII

 

 

VYHODNOTENIE

VIDEO 

 


 

Deň športu v Hlohovci, 8. septembra 2018

 

VIAC VO FOTOGALÉRII

 

VIDEO  

Olympiáda materských škôl, 6. júna 2018

V stredu 6.6.2018 sa uskutočnil v MŠ Hollého 3. ročník olympiády v discgolfe materských škôl Hlohovca. 5-členné družstvá tvorili deti z materských škôl Hollého, Vinohradská, Kalinčiakova, Nábrežie. Súťažilo sa v piatich disciplínach, no záverečný rozstrel a celkového víťaza určila posledná disciplína. Víťazom sa stala domáca MŠ Hollého, druhá bola MŠ Vinohradská, tretia MŠ Kalinčiakova, štvrtou bola MŠ Nábrežie. Ceny a spoluorganizovanie zabezpečilo OZ Fraštačania a to konkrétne – Stanka Brestovanská, Katka Gubalová a Martin Kollár. Ďakujeme aj pani učiteľke Chalányovej a taktiež discgolfovému majstrovi Martinovi Chalánymu aj ostatným pani učiteľkám, že stále úspešne vedú deti k tomuto zaujímavému športu.

 

 


 

4.ročník Fraštackého pohára vo futbale, 9. decembra 2017

VIAC VO FOTOGALÉRII

 

VYHODNOTENIE

VIDEO 

 


 

Deň športu v Hlohovci, 9. septembra 2017

Celkom 32 športových stanovíšť si mohli pozrieť záujemcovia, ktorí hľadali pre seba a svoje deti vhodný šport, či voľnočasovú aktivitu.Okrem predvádzania jednotlivých športových činností, podporili aktivitu aj niekoľkí známi športovci pochádzajúci z Hlohovca či okolia. Nechýbali domáci hádzanári, tréner Martin Lipták, kulturista Michal Púček, bývalé hádzanárky majstrovskej Odevy, vicemajsterka Európy v Pole sporte Dominika Hankoščáková ale aj futbalový rekordér v počte reprezentačných štartov Miroslav Karhan.

VIAC VO FOTOGALÉRII

 

VIDEO 

 


 

 

Olympiáda materských škôl, 7. júna 2017

 

 


 

Športový krúžok pre škôlkarov

 

frastacik-papier-a4

 


3.ročník Fraštackého pohára vo futbale, 5. novembra 2016

 

VYHODNOTENIE

 

VIDEO 

 


 

Olympiáda materských škôl, 29. júna 2016

 

VIDEO 

 

 

2.ročník Fraštackého pohára vo futbale, 21. novembra 2015

Občianske združenie Fraštačania už po druhý raz úspešne zorganizovalo Fraštacký pohár vo futbale, ktorý sa konal v športovej hale na Zábraní. Turnaja sa zúčastnilo 8 súťažných družstiev: Gumkáči, Pelikán, Handball team, Pažiť, Légia skazy, Team Bekaert, Fraštačania a Karpina. Blahoželáme víťazovi poháru, tímu Gumkáči, ktorý mal tento rok na pohári premiéru. Za Najlepšieho hráča a najlepšieho strelca bol zvolený Peter Baláž, Najlepším brankárom sa stal Ladislav Jančička a za Najväčšieho elegána vybrali fanynky Róberta Majka.

Veríme, že všetky zúčastnené tímy a diváci s nami strávili príjemné športové chvíle.

Ďakujeme všetkým zúčastneným a tešíme sa na Vás o rok!

 

VIDEO 

 

VYHODNOTENIE

 

 

1.ročník Fraštackého pohára vo futbale, 9. novembra 2014

Občianske združenie Fraštačania zorganizovalo 1. ročník Fraštackého pohára vo futbale, ktorý sa konal v športovej hale na Zábraní. Turnaja sa zúčastnilo 7 súťažných družstiev: Pažiť, Colo-colo, FC Platany, FR Winners, Pelikán team, Peterčani a Fraštačania. Víťazom turnaja sa stal Pelikán Team. Za Najlepšieho hráča bol zvolený Jaroslav Krajčovič, Najlepším brankárom sa stal Miroslav Bališ, Najlepším strelcom bol Peter Baláž a za Najväčšieho elegána vybrali fanynky Róberta Halma.

Dobrá atmosféra a fair play nechýbali, začo všetkým zúčastneným tímom ako aj fanúšikom a divákom ďakujeme.

 

 

VYHODNOTENIE